Zobacz gdzie skaczemy

SKOKI SPADOCHRONOWE  RZESZÓW – Lotnisko Jasionka

Skoki odbywają się  w każdy weekend na lotnisku Jasionka. Na lotnisku odbywają się skoki tandemowe, jak również kursy spadochronowe AFF.

Umów się na skok tel.: 511 510 204

 

SKOKI SPADOCHRONOWE CZĘSTOCHOWA – Lotnisko Rudniki

Lotnisko mieści się w miejscowości Kościelec ul Jana Pawła II 101, 42-240 Rudniki. Do lotniska jest doskonałe połączenie komunikacyjne ze wszystkich kierunków Polski ze względu na swoją lokalizację przy czteropasmowej trasie łączącej Katowice – Warszawa. Aby dojechać na lotnisko od strony Katowic lub  Warszawy  skręcamy z trasy katowickiej (gierkówka) przy charakterystycznej restauracji  samolot i jedziemy prosto, a następnie skręcamy w prawo  ul. Jana Pawła i  jedziemy do końca. Na lotnisku znajduje się Hotel, oraz restauracja. Lotnisko posiada pas betonowy, który w okresie zimowym jest odśnieżany, dlatego skoki odbywają się tutaj cały rok.

Odległości lotniska od głównych miast: Katowice 75 km, Kraków 114 km, Kielce 120km, Radom 170km, Łódź 120 km, Wrocław 170 km.

Umów się na skok tel.: 511 510 204

 

SKOKI SPADOCHRONOWE WARSZAWA  Lotnisko Grądy

To najdogodniejsza lokalizacja dla mieszkańców Warszawy i okolic. Lokalizacja zapewnia najszybszy dojazd z Warszawy ok 40- 60 min. Skoki odbywają się w każdy weekend (sobota / niedziela) z samolotu Cessna 207 od kwietnia do końca października. Aby dojechać na lotnisko z Warszawy należy kierować się trasą numer 8 w kierunku na Białystok, a następnie przed miastem Ostrów Mazowiecka zjechać z trasy w kierunku na Różan ( na wiadukcie w lewo) po ok 6 km przy drodze będzie tablica Targor Flight Club – tam właśnie należy skręcić na lotnisko.

Umów się na skok tel.: 511 510 204

 

SKOKI SPADOCHRONOWE TRÓJMIASTO – Lotnisko Elbląg

Po wjeździe do Elbląga należy wjechać na Aleje Grunwaldzka (główna przelotowa ulica przez Elbląg)
i kolo McDonalda skręcić (jadąc od Warszawy w lewo za McDonaldem a jadąc od Trójmiasta w prawo przed McDonaldem)
w ulice Lotniczą. Po przejeździe przez tory kolejowe (jest rampa) pierwsza w lewo i jest to nadal ulica Lotnicza- jedziemy około 500 metrów po prawej stronie jest park i gimnazjum. Za parkiem skręcamy w prawo i dojeżdżamy do Aeroklubu Elbląskiego.

Umów się na skok tel.: 511 510 204