Na stanowisko pracownika ds. obsługi centralnej rejestracji pacjentów

Data dodania: 2024-09-13 10:20:55
#ID: 54056

Domowa Opieka Medyczna „Do-Med” sp. z o.o. zatrudni osobę do obsługi centralnej rejestracji pacjentów zainteresowanych objęciem opieką w oferowanych świadczeniach ambulatoryjnych i domowych.

Główne zadania:

1. Obsługa telefoniczna kontaktów ze strony pacjentów zainteresowanych objęciem opieką w ramach m.in. hospicjum domowego, pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej, fizjoterapii domowej, żywienia dojelitowego w warunkach domowych etc.

2. Współpraca z Koordynatorami komórek organizacyjnych placówki w zakresie przyjęć pacjentów oraz procesu realizacji świadczeń.

3. Monitorowanie przyjęć i realizacji pacjentów przez poszczególne Zespoły.

Wymagania:

1. Wysokie umiejętnością komunikacyjne.

2. Znajomość technik pracy biurowej.

3. Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy: biuro Do-Med w Sanoku, ul. Konarskiego 18

Wymiar czasu pracy: równoważnik etatu

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie / kontrakt / umowa o pracę opcjonalnie

Wynagrodzenie: 30,00 zł/h brutto

Dane do kontaktu: nr tel. 882 102 707 e-mail: domed.sanok@gmail.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na powyższy adres e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z skokispadochronowe.pl