Formularz zgłoszeniowy

Szkolenia AFF

KURS SPADOCHRONOWY AFF

AFF jest to najlepsza i najbardziej efektywna nauka swobodnego spadania. Po ukończeniu kursu, skoczek jest przygotowany i ma możliwość wykonywania samodzielnych skoków z 4 tys. m.

Kurs AFF składa się z części teoretycznej, obejmującej m.in. naukę pozycji spadania, podstaw przemieszczania się w powietrzu, sterowania spadochronem, lądowania jak również procedur awaryjnych.

Część praktyczna to trening na uprzęży oraz skoki. Pierwszy skok wykonywany jest w asyście dwóch instruktorów, a kolejne z jednym instruktorem. Instruktorzy towarzyszą kursantowi podczas swobodnego spadania, korygując sylwetkę do momentu otwarcia spadochronu.

Podczas skoku kursant wyposażony jest w spadochron główny typu „skrzydło”, spadochron zapasowy i automat spadochronowy „Vigil” oraz osprzęt spadochronowy: kask, gogle, kombinezon, wysokościomierz oraz radio służące do komunikacji z instruktorem podczas manewrowania na otwartej czaszy.

Szkolenie spadochronowe AFF odbywa się w każdy weekend na lotnisku w Gliwicach na Śląsku i na lotnisku Rzeszów – Laszki na Podkarpaciu. Część teoretyczna zaczyna się w każdy piątek wieczorem.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne.

Tel. 515 733 110 lub poprzez formularz kontaktowy

Uwagi